Ogłoszenia 9 stycznia

  1. Zapraszamy do wzięcia udziały w Drugiej Pielgrzymce Wynagradzającej za grzechy przeciwko życiu, która odbędzie się w sobotę 15 stycznia 2022 roku. Pielgrzymka zacznie się nabożeństwem wynagradzającym o godzinie 10.00 w naszym sanktuarium, skąd przejdziemy do Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa przy ulicy Saskiej 2, aby tam wziąć udział w Eucharystii. Trasa wynosi około 7 km. Idziemy w małych grupkach, bez żadnych zewnętrznych znaków. W duchu pokuty część trasy przejdziemy w milczeniu.
  2. 19 stycznia rozpoczynamy Wielką Nowennę przed Uroczystością św. Józefa. Co tydzień rozważania prowadzić będzie wyznaczony kapłan naszego dekanatu, aż do 19 marca, kiedy uroczystej mszy świętej o godzinie 18:00 będzie przewodniczył ks. bp. Robert Chrząszcz. Wielka Nowenna jest okazją do pogłębiania znajomości świętego Józefa oraz do powierzenia Bogu trudnych straw rodzinnych i materialnych. 
  3. Nasze sanktuarium jest otwarte codziennie od 6:30 do 20:00, serdecznie zapraszamy na modlitwę w ciszy, codzienną eucharystię i sakrament pokuty i pojednania. Wieczorami od poniedziałku do piątku zapraszamy do włączenia się w modlitwę prowadzoną przez karmelitańskie duszpasterstwa, natomiast w piątki, soboty i niedziele do skorzystania z oferty Karmelitańskiego Instytutu Duchowości. Szczegóły na naszych stornach internetowych.