Ogłoszenia na 16 października 2023

XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

  1. Dzisiejszej niedzieli przypada uroczystość św. Teresy z Avila, doktora Kościoła i reformatorki naszego zakonu. Zapraszamy na uroczystą Sumę o godzinie 18.00, której będzie przewodniczył o. Piotr Hensel, radny naszej prowincji zakonnej.
  2. W dniu dzisiejszym obchodzony jest także w kościele w Polsce Dzień Papieski. Z tej okazji na Mszach Świętych o godz. 11.00; 12.30 oraz 18.00 przy naszym kościele będą zbierać ofiary stypendyści Dzieła Trzeciego Tysiąclecia. Serdecznie dziękujemy wszystkim wspierającym ich wykształcenie i edukację.
  3. Na furcie lub w zakrystii można już składać kartki z listopadowymi wypominkami. Kartki wyłożone są na ławkach z tyłu kościoła. Msza Święta w intencji zmarłych sprawowana będzie w listopadzie codziennie o godz. 7.30, a w niedzielę o godz. 9.00. Różaniec w intencji zmarłych polecanych w wypominkach będziemy odmawiać przez cały listopad o godz. 17.15.
  4. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które sprawowane są w październiku codziennie o godz. 17.30.
  5. Zachęcamy do wzięcia udziału w wyborach do polskiego Parlamentu, które odbywają się w dniu dzisiejszym. Nie zapomnijmy o naszym obywatelskim obowiązku i odpowiedzialności za losy ojczyzny.
  6. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.