Ogłoszenia na 3 grudnia 2023

I NIEDZIELA ADWENTU

1. Zapraszamy wszystkich na Msze Święte roratnie w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. Natomiast w każdą środę Adwentu, czyli 6, 13 i 20 grudnia, roraty będą animowane przez młodzież z naszego duszpasterstwa. W tych trzech spotkaniach duchowo i tematycznie przejdziemy drogę od nocy poprzez świt, aż do poranka. W każdą środę po Mszy Świętej roratniej  zapraszamy na krótkie spotkanie przy kawie CAFE KARMEL w sali św. Anny.

2. W grudniu rozpoczyna się trzecia edycja: „Pielgrzymki Wynagradzającej za grzechy przeciwko życiu – Tepeyac”. Składa się ona z trzech pielgrzymek, które wyjdą z naszego Sanktuarium św. Józefa do Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa na ul. Saskiej 2. Najbliższa wyjdzie za tydzień, po Mszy Świętej o godz. 12:30. Trasa wynosi ok. 5,5 km. Ze względu na pokutny charakter odbywa się w milczeniu. Pozostałe dwie pielgrzymki odbędą się w soboty w styczniu i w lutym. Szczegóły zostaną podane w późniejszym czasie.

3. W piątek, 8 grudnia będziemy obchodzić w naszym kościele odpust ku czci Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. Mszę Świętą odpustową o godz. 18.00 sprawował będzie ks. dr Paweł Gawron, Dziekan naszego Dekanatu Kazimierz.

4. Dzisiejszej niedzieli po Mszy Świętej wieczornej serdecznie zapraszamy na koncert chóru Uniwersytetu Ekonomicznego „Dominanta” pod dyrekcją Małgorzaty Langer-Król. W programie m.in. utwory o tematyce adwentowej. Szczegóły znajdują się na plakacie przed kościołem.

5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.