Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny

1.W tym tygodniu nie będzie całodziennego dyżuru spowiedzi, z sakramentu pokuty i pojednania można skorzystać przed każdą Mszą Świętą.

2.W poniedziałek przypada święto Świętych Młodzianków, w czwartek (czyli w ostatni dzień roku) Msza Święta wieczorna zostanie odprawiona wyjątkowo o godzinie 17.00. W piątek przypada uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi (porządek niedzielny) i zarazem pierwszy piątek miesiąca,   a w sobotę wspomnienie świętych Bazylego i Grzegorza, biskupów i doktorów Kościoła.

Zapraszamy na koncert bożonarodzeniowy w ramach naszego cyklu “Karmelitańskiego Spotkania z Muzyką Organową”. Wystąpi duet artystów: Władysław Szymański i Stanisław Dziewior, którzy zaprezentują repertuar na trąbkę i organy. Z uwagi na obecne obostrzenia sanitarne, koncert odbędzie się bez publiczności, natomiast będzie na żywo transmitowany w Internecie na kanale “Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową”. Początek transmisji o godz. 20:00. Link do transmisji na plakatach oraz na stronie klasztoru rakowicka18.pl i stronie festiwalu na portalu Facebook.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.