Trzecia Niedziela Zwykła

1. W poniedziałek przeżywamy święto Nawrócenia świętego Pawła. Tego dnia wieczorem o godzinie 18.00 ojciec Marcin Fizia z Czernej zainauguruje cykl mszy i katechez zatytułowany Smak Karmelu czyli szkoła modlitwy karmelitańskiej. Daty kolejny spotkań na naszej stronie rakowicka18.pl.

2. We wtorek przypada wspomnienie świętych Tymoteusza i Tytusa. W środę celebrujemy kolejny dzień Wielkiej Nowenny przed Uroczystością świętego Józefa: serdecznie zapraszamy na Mszę świętą i modlitwę przed obrazem świętego opiekuna Kościoła i naszego miasta. W czwartek wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, kapłana i doktora Kościoła.

3. W sobotę jak zwykle różaniec o godzinie 17.15 i Msza święta o godzinie 18.00  w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich. W przyszłym roku przypada 50-lecie misyjnej obecności naszych karmelitańskich współbraci w Rwandzie i Burundi, z tej okazji otaczamy ten trud szczególną modlitwą i ofiarą. 

41 komentarzy

  1. In addition, N-desmethyl metabolite AUC and C max values significantly increased by 200 and 79 , respectively in subjects with severe renal impairment compared to subjects with normal renal function buy cialis online

  2. [url=https://metformin.pro/#]metformin online australia[/url] metformin online purchase

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.