Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata

1. Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata zamyka rok liturgiczny, uświadamiając nam szczególnie, że wszystko bierze swój początek od Boga i w Bogu znajduje dopełnienie.

2. W tym tygodniu wspominamy: we wtorek świętych męczenników koreańskich, a w środą świętą Katarzynę Aleksandryjską. Przyszła Niedziela jest pierwszą niedzielą adwentu, czasu czuwania i nawrócenia w oczekiwaniu na pamiątkę Wcielenia Syna Bożego. 

3. W sobotę 28 listopada, zapraszamy na mszę świętą o godz. 18.00 w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich oraz modlitwę różańcową o godz. 17.15.

4. Roraty w tym roku będziemy odprawiać od poniedziałku do piątku o godzinie 18.00. Zapraszamy do uczestnictwa na żywo lub za pośrednictwem transmisji internetowej.  

4. W sobotę przypada 452 (czterysta pięćdziesiąta druga) rocznica reformy naszej rodziny zakonnej. 28 listopada 1568 roku, w hiszpańskiej wiosce Duruelo kilku braci karmelitów zapoczątkowało życie według odnowionej formuły i z nową gorliwością, dając początek karmelitom bosym.  

4. Już dzisiaj zapraszamy na wigilię i uroczystość patronki naszego kościoła, Najświętszej Maryi Panny Niepokalanie Poczętej. W poniedziałek i we wtorek, 7 i 8 grudnia o godzinie 18.00 zgromadzimy się na uroczystej liturgii, prosząc Niepokalaną o pokój i zdrowie dla nas, naszych bliskich i całego świata. 

[divider height=”30″]

18 komentarzy

  1. priligy at walgreens Just like with the 50mg dose, it s possible to experience side effects from 100mg Viagra, including facial flushing, an upset stomach, nasal congestion, abnormal vision, vasodilation and headaches

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.