Wykład w Karmelitańskim Instytucie Duchowości – 2018/2019

Ojciec Jerzy Gogola OCD, dyrektor KID'u, specjalista teologii duchowości, zaprasza na wykład w Karmelitańskim Instytucie Duchowości (2018/2019) poświęcony duchowemu rozwojowi, środkom i zasadom wspomagającym ten rozwój (asceza, modlitwa i mistyka).

 

Ojciec Marian Zawada OCD, specjalista teologii duchowości, zaprasza na wykład w Karmelitańskim Instytucie Duchowości (2018/2019) poświęcony Charyzmatowi Karmelitańskiemu.

Ojciec Stanisław Fudala OCD, specjalista teologii moralnej, zaprasza na wykład w Karmelitańskim Instytucie Duchowości (2018/2019) poświęcony Małej Arabce (św. Marii od Jezusa Ukrzyżowanego).

 

Cezary Sękalski, specjalista teologii duchowości i psychoterapeuta zaprasza na wykład w Karmelitańskim Instytucie Duchowości (2018/2019) poświęcony duchowości małżeństwa i rodziny.

Nabór do Karmelitańskiego Studium Duchowości

Jeśli:

  • jesteś zainteresowany duchowością Karmelu,
  • chcesz pogłębić swoją wiedzę religijną,
  • pragniesz zainwestować w swoją własną formację duchową,
  • chcesz poznać nowych ludzi, którzy dzielą Twoje zainteresowania,
  • masz wolne piątkowe popołudnia…

to zapraszamy do naszego dwuletniego Studium!

Studium trwa 4 semestry. Zajęcia odbywają się w piątki od g. 17.00 do 20.15, z przerwą kawową w środku. W każdym semestrze przewidziane są cztery wykłady. Zajęcia kończą się egzaminami (dla słuchaczy zwyczajnych). Wolni słuchacze egzaminów nie zdają. Przed wykładami mamy możliwość uczestniczenia we wspólnej Eucharystii – o godz. 16.30 w kaplicy Instytutu.

Aby zapisać się na Studium należy dostarczyć we wrześniu wypełniony formularz rekrutacyjny oraz 3 zdjęcia do sekretariatu KID (wolni słuchacze zdjęć nie przynoszą).

Więcej informacji o zasadach przyjęcia, opłatach oraz formularz rekrutacyjny dostępne są pod linkiem: REKRUTACJA.

Serdecznie zapraszamy!


Miejsce spotkań:

Budynek Karmelitańskiego Instytutu Duchowości
ul. Rakowicka 18a
31-510 Kraków

www.kid.edu.pl