XXII Niedziela Zwykła – 30 VIII 2020

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 8.00, a zakończy się przed wieczorną Mszą św. W tym dniu udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Informacje       i adresy chorych można zgłaszać do czwartku /tj. do 3 września/ na furcie klasztornej.

2. Pierwszego września będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla dzieci i młodzieży, które w wyjątkowych warunkach zaczynają kolejny rok szkolny. We wtorek wspominamy św. Teresę Małgorzatę Redi, w czwartek św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, a w sobotę św. Matkę Teresę z Kalkuty.   

3. Nasza karmelitańska świątynia jest domem modlitwy i pojednania. Zapraszamy Was na codzienną eucharystię i na chwile modlitwy w ciszy przed Najświętszym Sakramentem, aby oddać Jezusowi i Niepokalanej Matce, patronce kościoła, wszystkie naglące sprawy. Zapraszamy w środy na Mszę i modlitwę przed obrazem świętego Józefa, patrona rodzin i wszystkich domowych problemów. Przed każdą Mszą możecie pojednać się z Bogiem w specjalnie przygotowanych konfesjonałach. Modlitwa i pojednanie to dwa skrzydła nadziei zarówno na czas radości jak i smutku.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.