XXII Niedziela Zwykła – 30 VIII 2020

1. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. W piątek adoracja Najświętszego Sakramentu rozpocznie się o godz. 8.00, a zakończy się przed wieczorną Mszą św. W tym dniu udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Informacje       i adresy chorych można zgłaszać do czwartku /tj. do 3 września/ na furcie klasztornej.

2. Pierwszego września będziemy modlić się o błogosławieństwo Boże dla dzieci i młodzieży, które w wyjątkowych warunkach zaczynają kolejny rok szkolny. We wtorek wspominamy św. Teresę Małgorzatę Redi, w czwartek św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła, a w sobotę św. Matkę Teresę z Kalkuty.   

3. Nasza karmelitańska świątynia jest domem modlitwy i pojednania. Zapraszamy Was na codzienną eucharystię i na chwile modlitwy w ciszy przed Najświętszym Sakramentem, aby oddać Jezusowi i Niepokalanej Matce, patronce kościoła, wszystkie naglące sprawy. Zapraszamy w środy na Mszę i modlitwę przed obrazem świętego Józefa, patrona rodzin i wszystkich domowych problemów. Przed każdą Mszą możecie pojednać się z Bogiem w specjalnie przygotowanych konfesjonałach. Modlitwa i pojednanie to dwa skrzydła nadziei zarówno na czas radości jak i smutku.

One comment

  1. anadoil metoprolol succinate conversion to coreg Tini Thadeus, head of the local disaster agency, said Sunday he was pessimistic about recovering the bodies since they were buried under volcanic material cialis Howard Hughes Medical Institute, Stanford University, Stanford, CA, 94305, USA

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.