29 Niedziela Zwykła – 22 X 2017

1. Dzisiaj rozpoczął się tydzień modlitw za Misje. Prośmy Pana Boga o potrzebne łaski dla wszystkich misjonarek i misjonarzy, w sposób szczególny módlmy się za naszych Współbraci pracujących w Burundi i Rwandzie.

2. W sobotę, 28 października zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich oraz modlitwę różańcową wyjątkowo ze względu na październik przed Mszą św. w intencji misji.

3. W sobotę przypada święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

4. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych. Przyjmujemy już wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, codziennie (przez cały listopad) będzie odprawiana Msza św. oraz będzie odmawiany różaniec. Kartki z imionami bliskich zmarłych można składać na furcie klasztornej lub w zakrystii. Serdecznie dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary, które możemy przeznaczyć na utrzymanie naszego klasztoru i kościoła.

5. Serdecznie dziękujmy za składkę 4600 zł na remont organów kościelnych. Bóg zapłać.

6. Centrum Kultury Duchowej „COMMUNIO CRUCIS” im. Św. Edyty Stein zapraszana spotkanie z osobistym lekarzem św. Jana Pawła II Gabrielem Turowskim na temat związków objawień fatimskich z papieżem Polakiem. Na zakończenie nagrodzony na tegorocznym festiwalu film Bogusławy Stanowskiej-Cichoń pt. „Karmelitański papież”. Spotkanie odbędzie się dzisiaj (22 października) o godz. 18.00 w auli Karmelitańskiego Instytutu Duchowości przy ul. Rakowickiej 18a i jak zwykle poprzedzi je Msza św. o godz. 17.00.

[divider height=”30″]

3 komentarze

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.