26 Niedziela Zwykła – 1 X 2017

1. W tym tygodniu, od 2 października rozpoczynamy popołudniowe (15.00-18.30) dyżury w konfesjonale. O 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie nabożeństwem różańcowym o 17.30, na które serdecznie zapraszamy czcicieli Matki.

2. Odpowiadając na zaproszenie biskupów do włączenia się w piękną inicjatywę modlitewną „Różaniec do Granic” pragniemy zaprosić do naszego kościoła na 7 października, w przyszłą sobotę na wspólną modlitwę różańcową. Nasze czuwanie modlitewne rozpoczniemy wyjątkowo tego dnia o 17.00 w programie śpiewany różaniec, oraz Eucharystia o godzinie 18.00 z okolicznościowym kazaniem.

3. W poniedziałek 2 października o godz. 8.30 będzie odprawiona Msza św. z okazji inauguracji nowego roku akademickiego na Uniwersytecie Ekonomicznym. Zapraszamy wszystkich pracowników i studentów.

4. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy działanie Duszpasterstwa Akademickiego Karmel. Zapraszamy młodzież, która pragnie pogłębiać swoja wiarę oraz doświadczyć wspólnoty. Msza Święta będzie sprawowana w przyszłą niedzielę o godz. 18.00 po mszy zapraszamy do salek duszpasterskich. Szczegóły na ulotka rozłożonych przy wyjściu z Kościoła.

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Serdecznie zapraszamy na Adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się o godz. 8.00, a zakończy przed Mszą św. wieczorną nabożeństwem różańcowym. W tym dniu udamy się z posługą sakramentalną do chorych. Informacje i adresy chorych można zgłaszać do najbliższego czwartku (5 października) na furcie klasztornej.


  • W poniedziałek przypada wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów;
  • W środę wspomnienie św. Franciszka z Asyżu;
  • W czwartek wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy;
  • W sobotę wspomnienie NMP Różańcowej.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.