XXVII Niedziela Zwykła – 4 XI 2020

  1. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, w środę Matki Bożej Różańcowej, a w piątek bł. Wincentego Kadłubka. 
  2. Od poniedziałku rozpoczynamy popołudniowy dyżur spowiedzi od godziny 15.00 do 18.00, w trakcie którego będzie wystawiony Najświętszy Sakrament. To okazja do modlitwy w ciszy, do pojednania z Bogiem. Dyżur i adoracja trwają aż do Mszy świętej wieczornej, połączonej z nieszporami, na którą serdecznie zapraszamy.      
  3. Nabożeństwo różańcowe w październiku i listopadzie tradycyjnie o godzinie 17.30. 
  4. Serdecznie zapraszamy chłopców z rodzicami oraz studentów do włączenia się w służbę ołtarza. Dodatkowe informacje w zakrystii. 
  5. W zakrystii można nabyć najnowszy numer „Głosu Karmelu”. Z okazji wspomnienia św. Teresy od Dzieciątka Jezus aktualny numer w większości poświęcony jest życiu i duchowości świętej z Lisieux. 
  6. Zapraszamy do naszej świątyni na tradycyjną środową Mszę świętą za wstawiennictwem św. Józefa o godzinie 18.00, a w czwartki na Mszę świętą za wstawiennictwem św. Teresy od Dzieciątka Jezus i jej niedawno kanonizowanych rodziców.
  7. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się szczególnie za zmarłych. Jak co roku, modlimy się razem z wami. Przez cały listopad codziennie będzie odprawiona Msza święta i różaniec w kościele z odczytywaniem imion naszych bliskich. Na ławkach znajdują się odpowiednie karteczki, na których możecie zapisać imiona zmarłych i złożyć na furcie klasztornej. Od 26 października do 2 listopada bracia będą przyjmowali wypominki w namiocie przed klasztorem. Dziękujemy za wszelkie wyrazy dobroci i ofiary, które pomogą nam utrzymać kościół.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.