27 Niedziela Zwykła – 8 X 2017

1. Idźmy naprzód z nadzieją!”  – pod takim hasłem dziś obchodzimy XVII Dzień Papieski.

2. 13 października w piątek przypada 100 lat od zakończenia objawień fatimskich. Zapraszamy na mszę św. o 18.00  z okolicznościowym kazaniem oraz różaniec o 17. 30.

3. W niedzielę, 15 października uroczystość w naszym zakonie św. Teresy od Jezusa dziewicy i Doktora Kościoła.

4. Rozpoczęliśmy popołudniowe dyżury w konfesjonale. O 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie nabożeństwem różańcowym o 17. 30, na które serdecznie zapraszamy czcicieli Matki Bożej.

5. Zapraszamy na Dzień skupienia w Karmelitańskim Instytucie Duchowości. Tegoroczny temat przewodni: ,,Mała droga św. Teresy od Dzieciątka Jezus”. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 14 października. Szczegółowe informacje na folderach i w gablotach oraz na stronie KID.

6. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych. Przyjmujemy już wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, codziennie (przez cały listopad) będzie odprawiana Msza św. oraz będzie odmawiany różaniec. Kartki z imionami bliskich zmarłych można składać na furcie klasztornej lub w zakrystii. Serdecznie dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary, które możemy przeznaczyć na utrzymanie naszego klasztoru i kościoła.

7. Jak wiadomo trwa remont naszych organów kościelnych, o którym już informowaliśmy. To koszt około 90 tys. zł. W niedzielę 15 października składka będzie przeznaczona na ten cel. Za wsparcie na rzecz organów składamy serdeczne Bóg zapłać.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.