XXVIII Niedziela Zwykła – 11 X 2020

1. We wtorek przypada wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, w czwartek uroczystość św. Teresy od Jezusa, w piątek wspomnienie św. Jadwigi Śląskiej, a w sobotę św. Ignacego Antiocheńskiego.

2. Zapraszamy na wigilię i uroczystość św. Teresy od Jezusa. W środę i w czwartek o godzinie 18.00 uczcimy inicjatorkę odnowy życia karmelitańskiego, którą w naszej rodzinie zakonnej tradycyjnie nazywamy naszą matką.  

3. Po zakończeniu Mszy świętej można nabyć najnowszy numer „Głosu Karmelu” oraz krótki podręcznik do modlitwy według św. Teresy od Jezusa.

4. Nasz cykl koncertów „Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową” planujemy zgłosić jako projekt zadania publicznego realizowanego w ramach kolejnej edycji Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Po Mszy św. będzie możliwość złożenia podpisu na liście poparcia potrzebnej do złożenia wniosku do Urzędu Marszałkowskiego. Z góry dziękujemy za poparcie inicjatywy naszego pana organisty.

5. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się szczególnie za zmarłych. Jak co roku, modlimy się razem z wami. Przez cały listopad codziennie będzie odprawiona Msza święta i różaniec w kościele z odczytywaniem imion naszych bliskich. Na ławkach znajdują się odpowiednie karteczki, na których możecie zapisać imiona zmarłych i złożyć na furcie klasztornej. Od 26 października do 2 listopada bracia będą przyjmowali wypominki w namiocie przed klasztorem. Dziękujemy za wszelkie wyrazy dobroci i ofiary, które pomogą nam utrzymać kościół.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.