XXX Niedziela Zwykła – 25 X 2020

1. W środę wspominamy apostołów Szymona i Judę Tadeusza. W przyszłą niedziele przypada uroczystość Wszystkich Świętych, która otwiera szczególny czas myśli o rzeczach ostatecznych.  

2. Jak co roku, modlimy się za zmarłych razem z wami. Przez cały listopad codziennie będzie odprawiona Msza święta i różaniec w kościele z odczytywaniem imion naszych bliskich. Na ławkach znajdują się odpowiednie karteczki, na których możecie zapisać imiona zmarłych i złożyć na furcie klasztornej. Od 26 października do 2 listopada bracia będą przyjmowali wypominki w namiocie przed klasztorem. Dziękujemy za wszelkie wyrazy dobroci i ofiary, które pomogą nam utrzymać kościół.

3. Jak zwykle w ostatnią sobotę miesiąca różaniec przed Mszą świętą wieczorną sprawowany jest w intencjach misyjnych.

4. W poniedziałek, 2 listopada o godz. 19:00, po Mszy Św. wieczornej, zapraszamy na Koncert Zaduszkowy w ramach naszego cyklu „Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową”. Wystąpią młodzi krakowscy artyści – organista Michał Białko i skrzypek Marek Polański. Koncert połączony będzie z promocją ich nowej płyty nagranej w naszym kościele. Koncert odbywać się będzie w reżimie sanitarnym, obowiązuje limit 40 osób wśród publiczności. Bezplatne wejściówki można odebrać w zakrystii lub pisząc na adres mailowy karmel.organy@gmail.com.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.