XXXI Niedziela Zwykła – 1 XI 2020

1. W poniedziałek przypada wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych. W naszym kościele codziennie, przez cały listopad, będziemy zmawiać różaniec i odprawiać Mszę świętą w intencjach zmarłych, których powierzyliście naszej modlitwie.    

2. W poniedziałek nie odbędzie się planowany koncert z powodu choroby wykonawców.

3. W środę wspominamy św. Karola Boromeusza, a w sobotę bł. Franciszka Palau, karmelitę bosego i założyciela zgromadzenia karmelitanek misjonarek.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Ze względów bezpieczeństwa nie udamy się z posługą do waszych domów, ale zapraszamy jak zwykle na całodzienną adorację, spowiedź od godziny 15.00 oraz wieczorną eucharystię połączoną z nieszporami.

5. Przed wejściem do kościoła można u naszych braci złożyć na wypominki, nabyć znicze, książki i gazety o tematyce karmelitańskiej. Ze względu na zbliżającej się wspomnienie MB Ostrobramskiej i św. Rafała Kalinowskiego, polecamy krótką biografię świętego wileńczyka, wychowawcy, powstańca, sybiraka, kapłana i zakonnika. 

[divider height=”30″]

One comment

  1. I have read your article carefully and I agree with you very much. This has provided a great help for my thesis writing, and I will seriously improve it. However, I don’t know much about a certain place. Can you help me?

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.