25 Niedziela Zwykła – 23 IX 2018

1. W sobotę, 29 września zapraszamy na Mszę św. o godz. 18.00 w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich oraz modlitwę różańcową o godz. 17.15 w intencji misji.

2. W czwartek wspomnienie św. Wincentego à Paulo, prezbitera;  w piątek wspomnienie św. Wacława, męczennika; w sobotę święto świętych archaniołów Michała, Gabriela i Rafała.

3. Wydział Duszpasterstwa Misyjnego Kurii Metropolitalnej w Krakowie oraz Biuro Misyjne Karmelitów Bosych zaprasza wszystkich na misyjny dzień skupienia archidiecezji krakowskiej który tradycyjnie przeżywamy 1 października w naszym kościele Karmelitów Bosych. Rozpoczniemy go modlitwą różańcową w intencji misji i misjonarzy o godz. 17.00 następnie wysłuchamy świadectwa misjonarki świeckiej z Peru Dominiki Szkatuły. A o godz.18.00 będziemy uczestniczyć w Eucharystii sprawowanej pod przewodnictwem ks. Biskupa. Po niej zostaną poświęcone płatki róż i będzie można ucałować relikwie Świętej Patronki Misji. Od godz. 15.00 trwać będzie kiermasz misyjny przed kościołem, a po Mszy św. zapraszamy na misyjną herbatę i kawę z Rwandy i Burundi w sali św. Anny.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.