27 Niedziela Zwykła – 7 X 2018

1. Rozpoczęliśmy popołudniowe dyżury w konfesjonale. O 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i koronka do Bożego Miłosierdzia. Zakończenie nabożeństwem różańcowym o 17.30, na które serdecznie zapraszamy czcicieli Matki Bożej.

2. Zbliża się listopad, miesiąc poświęcony modlitwie za zmarłych. Przyjmujemy już wypominki. Za zmarłych polecanych w wypominkach, codziennie (przez cały listopad) będzie odprawiana Msza św. oraz będzie odmawiany różaniec. Kartki z imionami bliskich zmarłych można składać na furcie klasztornej lub w zakrystii. Serdecznie dziękujemy za złożone przy tej okazji ofiary, które możemy przeznaczyć na utrzymanie naszego klasztoru i kościoła.

3. W środę, 10 października o godz. 19.00 w Sali św. Anny odbędzie się spotkanie z autorem książki „Boskie Teresy” o. Bartłomiejem Józefem Kucharskim.

4. W czwartek, 11 października po Mszy św. o 18.00 zapraszamy na nabożeństwo w intencji naszej ojczyzny.

5. Po wakacyjnej przerwie wznawiamy działanie naszego Duszpasterstwa Akademickiego DA Karmel. Zapraszamy młodzież, która pragnie pogłębiać swoja wiarę oraz doświadczyć wspólnoty na pierwsze spotkanie formacyjne w najbliższy wtorek. Rozpoczynamy adoracją Najświętszego Sakramentu w podziemiach duszpasterskich o godz. 19.00. Szczegóły na ulotkach rozłożonych przy wyjściu z Kościoła.

6. W poniedziałek, 15 października serdecznie zapraszamy do naszego kościoła na czuwanie modlitewne w intencji Synodu młodych, który odbywa się w Rzymie. Rozpoczynamy o godzinie 20.00 adoracją ikony krzyża. Zakończenie około 21.00. Szczegóły na plakacie w gablocie.

[divider height=”30″]

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.