4 Niedziela Adwentu – 24 XII 2017

1. Zasiadając z najbliższymi do wieczerzy wigilijnej, zadbajmy o jej tradycyjną i chrześcijańską oprawę. Niech temu wydarzeniu towarzyszy wspólna modlitwa, lektura fragmentu Pisma świętego o narodzeniu Zbawiciela, łamanie się opłatkiem, wspólne kolędowanie. Dzisiaj ( we Wigilię ) w naszym kościele nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.

2. Zapraszamy do udziału w Pasterce o północy z 24 na 25 grudnia. Będzie ona sprawowana w intencji przyjaciół i dobroczyńców naszego klasztoru, oraz za wszystkich modlących się w naszej świątyni.

3. W dzień Bożego Narodzenia, pierwszą Mszę św. będziemy sprawować o godz. 8.00, w tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 6.30. W czasie Świąt furta klasztorna będzie nieczynna.

4. W pierwszy i drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia o 17.30 serdecznie zapraszamy na wspólne kolędowanie przy żłóbku.

5. We wtorek przypada święto św. Szczepana, pierwszego męczennika: Msze święte odprawione zostaną według porządku niedzielnego; w środę przypada święto św. Jana, apostoła i ewangelisty; w czwartek przypada święto Świętych Młodzianków, męczenników.

6. W sobotę, 30 grudnia zapraszamy na Msze Św. o godz. 18.00 w intencji misji i misjonarzy karmelitańskich oraz modlitwę różańcową po Mszy św. w intencji misji.

7. W niedzielę 31 grudnia przypada ostatni dzień roku kalendarzowego. Z tej racji zapraszamy serdecznie na wieczorną Mszę św. o godz. 18.00 oraz po niej  na nabożeństwo dziękczynno-przebłagalne.

8. W okresie świątecznym do 7 stycznia nie będzie spowiedzi od 15.00. Spowiadamy tylko podczas Mszy św.

[divider height=”30″]

Leave a Reply