Ogłoszenia na 10 grudnia 2023

II NIEDZIELA ADWENTU

  1. Zapraszamy wszystkich na Msze Święte roratnie w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. Natomiast w każdą środę Adwentu, roraty będą animowane przez młodzież z naszego duszpasterstwa. W tych trzech spotkaniach duchowo i tematycznie przejdziemy drogę od nocy poprzez świt, aż do poranka. W każdą środę po Mszy Świętej roratniej  zapraszamy także na krótkie spotkanie przy kawie CAFE KARMEL w sali św. Anny.
  2. W dniu dzisiejszym po Mszy św. o godz. 12.30 rozpoczyna się trzecia edycja: „Pielgrzymki Wynagradzającej za grzechy przeciwko życiu – Tepeyac”. Wychodzi ona z naszego Sanktuarium św. Józefa i prowadzi do Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa na ul. Saskiej 2. Trasa wynosi ok. 5,5 km. Ze względu na pokutny charakter odbywa się w milczeniu. Dokładna data pielgrzymek w styczniu i w lutym zostanie podana w późniejszym czasie.
  3. W przyszłą niedzielę, 17 grudnia, na Mszy świętej o godz. 18.00 rozpoczną się adwentowe rekolekcje, które będą trwały trzy dni do 19 grudnia. Nauki będzie głosił br. diakon Sylwester Rzepecki. Są one skierowane głównie dla studentów. Zachęcamy jednak każdego do skorzystania z nich jako czasu odnowy i duchowego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.
  4. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.