Ogłoszenia na 17 grudnia 2023

III NIEDZIELA ADWENTU

1. Zapraszamy wszystkich na Msze Święte roratnie w naszym kościele od poniedziałku do soboty o godz. 6:30. We środę roraty będą animowane przez młodzież z naszego duszpasterstwa. Po Mszy Świętej roratniej  zapraszamy także na krótkie spotkanie przy kawie CAFE KARMEL w sali św. Anny.

2. Zachęcamy do skorzystania ze spowiedzi przedświątecznej. W poniedziałek i we wtorek spowiadamy od godz. 15.00 do 18.30. Natomiast od środy do soboty będziemy spowiadać przez cały dzień od godz. 9.00 do 18.30. W przyszłą niedzielę Mszy Świętej o godz. 18.00 nie będzie. Zapraszamy na Pasterkę, na godzinę 24.00, którą sprawować będziemy w intencji naszych przyjaciół i dobroczyńców, żyjących i zmarłych.

3. Rekolekcje Adwentowe rozpoczną się dzisiaj na Mszy świętej o godz. 18.00 i będą trwały trzy dni do 19 grudnia. Nauki na Mszy Świętej o godz. 18.00 będzie głosił br. diakon  Sylwester Rzepecki. Są one skierowane głównie dla studentów, jednakże zachęcamy wszystkich do skorzystania z nich w celu odnowy i duchowego przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia.

4. Bractwo Przedmurza zaprasza do włączenia się w adwentową zbiórkę artykułów dla dzieci w ramach akcji „Paczuszka dla maluszka”; organizowaną przez Fundację Małych Stópek. Zbierane będą proszki i płyny do prania, kremy, szampony, oliwki, pieluchy i mydełka. Zebrane artykuły trafią do Specjalnego Ośrodka Wychowawczego w Częstochowie prowadzonego przez Siostry Józefitki. Dary można przynosić na furtę klasztoru do najbliższego piątku. Jest również możliwość wsparcia finansowego. Zachęcamy do włączenia się w adwentową akcję pomocy.

5. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławionego tygodnia.