Ogłoszenia na 21 kwietnia 2024

IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. W związku z trwającym w naszej archidiecezji Kongresem Eucharystycznym o. Adam Hrabia, z naszej wspólnoty zakonnej,  głosi kazania o owocach Eucharystii. Po Mszy świętej jest możliwość zakupu jego książki pt. „Jak uczestniczyć we Mszy świętej?”. Serdecznie dziękujemy ojcu Adamowi.

2. W przyszłą sobotę, 27 kwietnia, Przyjaciół, Dobroczyńców oraz Sympatyków Misji karmelitańskich zapraszamy na godz. 16.00 na spotkanie w Sali św. Anny, następnie na Różaniec oraz Mszę Świętą w intencji Misji karmelitańskich.

3. W dniach 2-3 maja Parafia św. Mikołaja organizuje wyjazd do Gietrzwałdu, jedynego w Polsce, uznanego przez Kościół miejsca objawień Matki Bożej. W programie także Sanktuarium Maryjne w Świętej Lipce oraz Sanktuarium Męczeństwa bł. ks. Jerzego Popiełuszki we Włocławku. Koszt 450 zł. Szczegóły na plakacie. Zapisy w kancelarii parafialnej.

4. W rozpoczynającym się tygodniu będziemy obchodzić: we wtorek uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski; we czwartek święto św. Marka, ewangelisty.

5. Wszystkim życzymy miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.