Ogłoszenia na 21 stycznia 2024

III NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zapraszamy do udziału w Wielkiej Nowennie przed uroczystością św. Józefa. Podczas Mszy Świętych środowych o godz. 18.00 poznajemy osobę św. Józefa. Rozważania homilii osnute są wokół Listu apostolskiego Ojca świętego Franciszka Patris corde – Ojcowskim sercem, napisanego z okazji Roku św. Józefa (2020-2021). Jakim ojcem był św. Józef? On przede wszystkim ojcowskim sercem ukochał Jezusa, dlatego od Niego pragniemy uczyć się prawdziwej miłości do bliźnich i całkowitego oddania się Bogu.

2. W przyszłą sobotę, 27 stycznia, przypada ostatnia sobota miesiąca. Tradycyjnie modlimy się w tym dniu w intencji misji. Zainteresowanych misjami i modlitwą na rzecz misji zapraszamy na godz. 16.00, do Sali św. Anny. Różaniec w intencji misji o godz. 17.15, a następnie Msza Święta.

3. W przyszłą niedzielę, 28 stycznia, po Mszy świętej o godz. 18.00 zapraszamy na wyjątkowy koncert „Jednogłośni” na głos i skrzypce. Wystąpi małżeństwo Joanna i Piotr Jamioł. W repertuarze m.in. utwory brytyjskiego kompozytora G. Holsta, a także J.F. Haendla, J.S. Bacha oraz M. Ravela. Koncert poprzedzamy będzie krótkim świadectwem życia przy Panu Bogu. Muzyka dopełnia całości i jest półgodzinną modlitwą-medytacją.

4. Wszystkim życzymy miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.