Ogłoszenia na 7 stycznia 2023

NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

1. Dzisiaj, po Mszach Świętych, O. Jeremiasz z Kościoła Prawosławnego, który posługuje wiernym swego obrządku w Brzegach k. Wieliczki, będzie sprzedawał ikony. Dochód ze sprzedaży przeznaczony jest na jego posługę.

2. W przyszłą sobotę, 13 stycznia wszystkich Przyjaciół, Dobroczyńców oraz Sympatyków Misji karmelitańskich zapraszamy na godz. 15.00 na Mszę Świętą w intencji Misji oraz na spotkanie opłatkowe do Sali św. Anny.

3. Za tydzień odbędzie się kolejna „Pielgrzymka Wynagradzająca za grzechy przeciwko życiu”, która wyjdzie z naszego Sanktuarium św. Józefa do Sanktuarium Matki Bożej Błogosławionego Macierzyństwa na ul. Saskiej 2 w Krakowie. Rozpocznie się ona w sobotę, 13 stycznia o godz. 16.00 nabożeństwem przebłaganym, po czym nastąpi wyjście na Mszę Świętą. Trasa wynosi ok. 5,5 km. Ze względu na pokutny charakter, przejdziemy ją w milczeniu. Szczegóły są dostępne na stronie wynagradzaj.pl oraz na plakacie. Jak co roku, każda edycja składa się z trzech pielgrzymek wynagradzających za grzechy przeciwko życiu, jest to odpowiedź na trzykrotne wezwanie do pokuty z Fatimy. Ostatnia pielgrzymka z tegorocznej serii odbędzie się 10 lutego 2024 roku.

4. Otaczamy modlitwą zmarłą w wieku 88 lat śp. Otylię Hrabia, mamę naszego współbrata, o. Adama. Msza święta pogrzebowa odbędzie się w poniedziałek, 8 stycznia o godz. 12.00 w kościele św. Wojciecha w Częstochowie. Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie, a światłość wiekuista niechaj jej świeci.

5. Wszystkim życzymy miłej niedzieli oraz dobrego i błogosławionego tygodnia.