Ogłoszenia 11 lipca

  1. W poniedziałek przypada wspomnienie św. Brunona z Kwerfurtu, we wtorek świętych pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta, w czwartek wspomnienie św. Bonawentury.
  2. Od 7 lipca trwa Nowenna Szkaplerzna, która zakończy się czuwaniem 15 lipca (w programie Msza święta, Akatyst do Matki Bożej, Katecheza, Adoracja Najświętszego Sakramentu oraz Apel). W dzień uroczystości 16 lipca zapraszamy na Msze świętą o godzinie 18:00 pod przewodnictwem naszego ojca prowincjała, Piotra Jackowskiego. W sobotę, dzień po uroczystości, wyruszamy w pielgrzymce do naszego karmelitańskiego sanktuarium w Czernej, aby razem z wszystkimi czcicielami Matki Bożej dziękować i prosić Boga o błogosławieństwo na kolejny rok: koszt transportu 20 złotych, zapisy na furcie. 16 lipca dodatkowa Msza święta o godzinie 11:00.
  3. Rozpoczyna się sezon remontowy w naszym sanktuarium. Od wielu tygodni trwają już prace w kaplicy MB Ostrobramskiej, a 19 lipca w nawie głównej staną rusztowania. Zapraszamy na naszą stronę internetową, aby zapoznać się ze szczegółami i w ramach możliwości wspomóc wdowim groszem to kosztowne przedsięwzięcie.