Ogłoszenia 19 lutego

  1. We wtorek przypada święto Katedry św. Piotra, a w środę wspomnienie świętego Polikarpa.
  2. W środą zapraszamy na kolejny dzień Wielkiej Nowenny przed Uroczystością świętego Józefa, Patrona i Obrońcy naszego miasta. Kazanie wygłosi ksiądz Mateusz Hosaja, proboszcz sąsiedniej parafii na osiedlu Oficerskim. Po mszy zapraszamy szczególnie mężczyzn na różaniec przed obrazem świętego Józefa i modlitwę w ciszy przed Najświętszym Sakramentem.
  3. W ostatnią sobotę miesiąca zapraszamy na różaniec i Mszę świętą wieczorną w intencji misji i misjonarzy.
  4. Od poniedziałku do piątku serdecznie zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu przy ołtarzu św. Józefa: to okazja do spotkania z Bogiem, wyciszenia negatywnych uczuć i napełnienia serca pokojem, którego tak bardzo brakuje w naszych czasach.
  5. Parafia św. Mikołaja serdecznie zaprasza do udziału w spotkaniach zatytułowanych: „Poznaj umundurowanie Armii Pana” przybliżających różnorodność i charyzmat zgromadzeń zakonnych. W najbliższą sobotę 26 lutego odwiedzimy siostry felicjanki. W programie Msza św. przy relikwiach Błogosławionej Założycielki, a także zwiedzanie muzeum i spotkanie z siostrami. Szczegóły na plakacie i w lutowym biuletynie parafialnym Nasza Przyjaźń. Koszt 15 zł. Zapisy w kancelarii parafialnej przy ul. Kopernika 9.
  6. Po Mszy świętej odbędzie się kwesta na leczenie 8-letniego Bohdanka z guzem pnia mózgu, wychowanka Przedszkola Sióstr Miłosierdzia z ul. Warszawskiej w Krakowie. Leczenie odbywa się w Klinice Bambino Gesù w Rzymie i jest bardzo kosztowne.
    https://www.siepomaga.pl/bohdan