Ogłoszenia 25 czerwca 2023

1.     Zapraszamy na ostatnie nabożeństwa czerwcowe o godz. 17.30, podczas których uwielbiamy Najświętsze Serce Pana Jezusa. 

2. W okresie wakacyjnym, od początku lipca do końca września spowiadać będziemy tylko podczas Mszy Świętych. W tym czasie nie będzie popołudniowej adoracji Najświętszego Sakramentu.

3. W nadchodzącym tygodniu przypadają następujące święta i wspomnienia świętych: we środę świętego Ireneusza, biskupa i męczennika, w czwartek uroczystość świętych Apostołów Piotra i Pawła.

4. Bractwo Przedmurza zaprasza mężczyzn na spotkanie otwarte, które odbędzie się we wtorek, 27 czerwca o godz. 19:00 w sali św. Anny przy naszym sanktuarium. Podczas spotkania planowane jest odmówienie części Różańca, informacja o działalności Bractwa Przedmurza oraz prelekcja zaproszonego gościa, redaktora Kacpra Kity, na temat zagrożeń cywilizacyjnych w XXI wieku. Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych mężczyzn!

5. Serdecznie zapraszamy na nowennę szkaplerzną przed uroczystością Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel. Rozpocznie się ona 7 lipca. Nauki podczas Mszy Świętej wieczornej będzie głosił o. Adam Hrabia. 6. W sobotę, 22 lipca organizujemy pielgrzymkę autokarową do Czernej, do sanktuarium Matki Bożej Szkaplerznej na XXV. ogólnopolskie spotkanie Rodziny Szkaplerznej. Koszt autokaru 30 zł. Zapisy na furcie klasztornej. Serdecznie zapraszamy do udziału w tej corocznej pielgrzymce.