Ogłoszenia 30 maja

1. W poniedziałek przypada święto Nawiedzenia NMP oraz kolejne spotkanie z cyklu „Smak Karmelu”, we wtorek wspomnienie św. Justyna męczennika, w czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa: w tym dniu wspólnie z całą naszą parafią celebrujemy Mszę świętą o godzinie 15.00 w kościele pw. św. Mikołaja, po której odbędzie się procesja do czterech ołtarzy wzdłuż ulicy Kopernika. W piątek zapraszamy na adorację całodniową i spowiedź od 15.00 z okazji pierwszego piątku miesiąca. Od wtorku zapraszamy na nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

2. Zapraszamy dzisiaj o godzinie 19.00 na koncert chóralno-organowy w wykonaniu chóru „Insieme” pod dyrekcją Moniki Bachowskiej i organisty Igora Sikorskiego. W programie znajdą się utwory o tematyce sakralnej. Wstęp jest wolny, szczegóły na plakacie przed kościołem.

3. Przyszłoroczną edycję naszego cyklu koncertów „Karmelitańskie Spotkania z Muzyką Organową” zgłosiliśmy jako zadanie w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Małopolskiego. Zagłosować na nasz projekt można zarówno elektronicznie, jak i tradycyjnie – poprzez wypełnienie karty głosowania     i wrzucenie do urny z tyłu kościoła. Dziękujemy za każdy oddany głos.