Ogłoszenia 9 października 2022

 1. Zapraszamy przez cały październik na nabożeństwa różańcowe. Na prośbę naszego arcybiskupa Marka Jędraszewskiego pierwszy z „dziesiątków” będziemy ofiarować w intencji pokoju na Ukrainie, a drugi w intencji naszej Ojczyzny
 2. W piątek, 14 października, obchodzony jest w Polsce Dzień Edukacji Narodowej. Pamiętajmy o modlitwie za nauczycieli i wychowawców.
 3. W sobotę, 15 października, będziemy obchodzić Uroczystość św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła, Reformatorki Zakonu Karmelitańskiego. W tym dniu trzech naszych braci złoży profesję wieczystą. Zapraszamy na uroczystą Mszę świętą o godz. 11.00.
 4. W niedzielę, 16 października przypada kolejna rocznica wyboru Jana Pawła II na Stolicę Piotrową.
 5. Zbliża się listopad – miesiąc, poświęcony wszystkim zmarłym. Na furcie klasztornej można składać kartki wspominkowe z imionami zmarłych. W intencji ich zbawienia będą ofiarowane Msze święte oraz modlitwa różańcowa.
 6. Na furcie do nabycia nowy numer „Głosu Karmelu” poświęcony tematycznie rodzinie św. Teresy od Dzieciątka Jezus.
 7. Studentów zapraszany na spotkania Duszpasterstwa Akademickiego Karmel we wtorki o godzinie 19:00.
 8. Wspólnota absolwentów Karmel Plus spotyka się w czwartki o godzinie 19:00 – serdecznie zapraszamy.
 9. Duszpasterstwo młodych małżeństw zaprasza na Mszę świętą i spotkanie formacyjne w niedzielę 16 października o godzinie 15:00 w podziemiach duszpasterstwa.
 10. Zachęcamy do składania próśb i podziękowań przed obrazem św. Teresy od Dzieciatka Jezus, są one odczytywane po Mszy św. o godz. 18.00 w każdy czwartek.
 11. Spowiedź w naszym Sanktuarium przed każdą Mszą św. i od poniedziałku do piątku podczas adoracji NS – od 15.00 do 18.00.
 12. Dobiegają końca prace renowacyjne Kaplicy Matki Boskiej Ostrobramskiej. Dziękujemy za wszelkie wsparcie.