Ogłoszenia na niedzielę

1. Podajemy do wiadomości, że Jego Ekscelencja Marek Jędraszewski, metropolita krakowski, po wysłuchaniu opinii duchowieństwa i wiernych, mając na uwadze duchowe dobro mieszkańców Krakowa i szczególne okoliczności roku świętego Józefa, 19 marca podczas uroczystej Mszy świętej o godz. 18:00 ogłosi naszą świątynię sanktuarium świętego Józefa. To wyjątkowy dla nas dar, który docenia pracę całych pokoleń karmelitów bosych. To również okazja do wdzięczności za łaski, które Bóg hojnie udziela na tym miejscu za wstawiennictwem św. Józefa, patrona miasta Krakowa. Już dzisiaj serdecznie zapraszamy na tę wyjątkową uroczystość oraz na Wielką Nowennę w każdą środę. Szczegóły na plakatach i na stronie rakowicka18.pl. 

2. W poniedziałek święto Katedry świętego Piotra. Od poniedziałku do piątku zapraszamy na nabożeństwo Drogi Krzyżowej, codziennie przed Mszą świętą wieczorną o godzinnie 17:30. W niedzielę tradycyjne Gorzkie Żale o godzinie 17:00, kazanie pasyjne wygłosi o. Jacek Palica.

3. Przypominamy, że codziennie czekamy na Was w konfesjonale od godziny 15:00 do 18:15. Zachęcamy, aby nie odwlekać spowiedzi wielkanocnej na ostatnią chwilę, ale w spokoju wcześniej pojednać się z Bogiem i z ludźmi. Spowiedzi zawsze towarzyszy Adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W sobotę jak zwykle różaniec i Msza święta w intencji misji i misjonarzy, początek o godz. 17:15.